About the company

Υπεύθυνη/ος Υποδοχής

limassol
Permanent

3 days ago

Job description

H Εταιρεία S. STYLIANOU MEDISUPPLIES LTD, αντιπρόσωπος/εισαγωγέας Ιατρικού Εξοπλισμού και Αναλωσίμων, ζητά να προσλάβει Υπεύθυνη/ο Υποδοχής πελατών για το κατάστημα στη Λεμεσό.

Job Duties

  • Καθήκοντα:

    • Χειρισμός τηλεφωνικού κέντρου.

    • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών & λήψη παραγγελιών.

    • Υποδοχή & εξυπηρέτηση πελατών καταστήματος.

    • Προώθηση & πώληση προϊόντων καταστήματος.

    • Ετοιμασία τιμολογίων μέσω λογισμικού συστήματος ERP (π.χ.SAP Business One).

    • Γενικά γραμματειακά καθήκοντα

    • Ώρες εργασίας: Δευτέρα/ Τρίτη /Πέμπτη/ Παρασκευή 08:00-13:00 & 15:00-18:00.

                                Τετάρτη: 08:00-13:00 & Σάββατο: 09:00-13:00

Job Requirements

Προσόντα:

• Εμπειρία 2 χρόνων σε αντίστοιχη θέση.

• Δίπλωμα στις γραμματειακές σπουδές ή άλλο συναφή κλάδο.

• Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και Λογισμικών προγραμμάτων.

• Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.

• Ικανότητα προώθησης & πώλησης προϊόντων.

• Ικανότητα οργάνωσης, υπευθυνότητας και επικοινωνίας

• Εργατικότητα, ευχάριστη προσωπικότητα & επαγγελματισμός.

Job Benefits

Απολαβές & Ωφελήματα:

• Απολαβές αναλόγως προσόντων, μόνιμη εργασία, 13ος μισθός, εκπαίδευση και καλό περιβάλλον εργασίας.

Αιτήσεις: Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με τίτλο

Υπεύθυνος Υποδοχής στο email [email protected] ή Φαξ: 25384540.

Μόνο οι αιτήσεις που πληρούν τα πιο πάνω κριτήρια θα αξιολογηθούν.

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.